Nowości na stronie

23 listopada 2010

Zmiana platformy, na której oparty został nowy serwis i-slownik.pl, zmiana szaty graficznej.

lata 2006-2010

Dopisano setki haseł z różnych dziedzin: SEO i reklamy internetowej, sławnych ludzi, hardware, software, Internetu i sieci komputerowej i wielu, wielu innych.

26 października 2006

Poprawiono błąd w RSSach, dzięki czemu kanały RSS wykrywane są przez przeglądarki samoczynnie.

27 września 2006

Dorzucono do strony favicon.ico czyli małą ikonkę wyświetlaną w pasku adresu w przegladarce internetowej. Dzięki temu strona będzie się wyróżniać wśród wielu zakładek z otwartymi stronami w przeglądarce oraz w Ulubionych ;)

25 września 2006

Uruchomiono forum, na którym można zgłaszać problemy ze stroną, wymieniać się materiałami, zgłaszać propozycje haseł etc. Zapraszamy do czynnego udziału w życiu strony.

8 sierpnia 2006

Dodano możliwość subskrybowania 15 najnowszych haseł przez RSS.
Oprócz aktualizacji wielu haseł dodaliśmy kilkanaście haseł związanych z wyszukiwarkami internetowymi, optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych itp. Nareszcie godne źródło wiedzy dla branży SEO…

25 stycznia 2006

Aktualizacja i nowe funkcje
W ostatnim czasie poprawiono wiele haseł, dodano odrobinę multimediów, ulepszono wyszukiwarkę oraz dodano nowe hasła. Prosimy o zgłaszanie uwag odnośnie serwisu i składanie propozycji na nowe hasła.

27 grudnia 2005

Słownik Slangu Informatycznego doczekał się profesjonalnego menu administracyjnego opartego o indywidualny CMS (system zarządzania treścią) w wykonaniu Piotra, autora m.in. takich systemów jak „Otwarty Katalog Internetowy” http://www.webwweb.pl/ czy „Words & Phrases” http://www.webwweb.com/

7 maja 2002

W Gazecie Wyborczej w dziale Komputery, wśród wielu pozycji znalazła się również recenzja Słownika Slangu Informatycznego.

Recencja strony i-slownik.pl w Gazecie Wyborczej

Recencja strony i-slownik.pl w Gazecie Wyborczej

Użytkownicy trafili tutaj szukając: strony związane z nowościami komputerowymi