Aero Peek

– funkcja systemu operacyjnego Windows 7, która pozwala na zaglądanie na zawartość pulpitu bez zamykania wszystkich otwartych okien programów. Aero Peek daje efekt prześwietlania okien jak  przy prześwietleniu rentgenowskim. Aby podglądnąć pulpit, wystarczy najechać kursorem na prawą krawędź paska zadań (po prawej stronie od zegara), aby aktywne okienka stały się półprzezroczyste i odsłoniły ukryte gadżety i ikony na pulpicie. Jeśli klikniemy ten fragment paska, wszystkie okna zostaną zminimalizowane (zwinięte do paska zadań).

Funkcja Aero Peek jest dostępna w następujących wersjach systemu Windows 7: Home Premium, Professional, Ultimate, i Enterprise. Podobne funkcje do Aero Peek to Aero Snap i Aero Shake.

Poniższy film przedstawia sposób działania funkcji Aero Peek:

zp8497586rq
Użytkownicy trafili tutaj szukając: multimedia co to jest, aero peak tlumacz na polski, która opcja windows 7 pozwala ci zobaczyć zawartość pulpitu poprzez najechanie myszką do prawej krawędzi paska zadań?, Która opcja Windows 7 pozwoli Ci zobaczyć zawartość pulpitu poprzez najechanie myszką do prawej krawędzi paska zadań?