California Computers

Historia:
Specjalizująca się w dystrybucji sprzętu komputerowego, firma California Computer jest jedną z 500 największych firm działających w Polsce (Źródło: California Computers). California Computer została utworzona w 1992 roku przez urodzonego w Warszawie businessmana, który swoje ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu komputerowego na rynku amerykańskim przeniósł do Polski. California Computer będąc autoryzowanym przedstawicielem wielu znanych producentów sprzętu komputerowego sprzedaje produkty wyłącznie poprzez sieć swoich partnerów handlowych.
Od 1 czerwca 2000 roku firma California Computer Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością zmieniła osobowość prawną w Spółkę Akcyjną, obecna nazwa firmy to California Computer S.A.

California Computer posiada bardzo nowoczesną infrastrukturę, siedziba firmy mieści się w atrakcyjnym centrum biurowo-magazynowym o nazwie „Warsaw Industrial Center”, w którym ulokowało swoje polskie przedstawicielstwa szereg firm znajdujących się na światowej liście Fortune 500.

Oferta firmy California Computers obejmuje:
– akcesoria komputerowe, drukarki, faxmodemy, karty dźwiękowe, karty graficzne, monitory, płyty główne;
– system poczty głosowej;
– urządzenia peryferyjne;
– urządzenia sieciowe;
– zasilacze awaryjne.
California Computer reprezentuje firmy: Abit, AOpen, Asustek, Bridge, Compex, Conner Technology, Connex, Diamond, Ecrix, Epson, Ever, Fujitsu, IBM, Intel, Lexmark, LG, Microsoft, OKI, Reichle & DeMassari, Sony, TDK, ViewSonic, Western Digital, Zoom, jak również prowadzi sprzedaż całej rodziny produktów logo i nazwą California Computer Winton i California Computer Clayton.

Kontakt:
California Computer S.A.
ul.Szyszkowa 20
02-285 Warszawa
tel: (22)668-0200, fax: (22)668-0240
www.california.pl, www@california.pl

Użytkownicy trafili tutaj szukając: California Computer, california computers warszawa

Post navigation