Grzegorz Tomasiak

– od października 2008 r. prezes Wirtualnej Polski. Wcześniej, od kwietnia 2007 był dyrektorem wykonawczym ds. techniki w Grupie TP. Przed przejściem do TP związany z firmą IBM, gdzie pełnił szereg funkcji menadżerskich, m.in. finance & planning managera oraz business management managera w centrali IBM na Europę, dyrektora generalnego IBM Polska i dyrektora wsparcia sprzedaży na Europę Wschodnią, Bliski Wschód, Austrię i Szwajcarię w biurze regionalnym IBM w Wiedniu. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe w Chrysler Motors Corporation w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsko-Amerykańskim Funduszu Przedsiębiorczości w Warszawie.

Grzegorz Tomasiak ma 43 lata, jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego i Finansów Międzynarodowych Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie. Jego pasją jest aktywny wypoczynek (rower, narty i sporty wodne) i stare samochody.

Użytkownicy trafili tutaj szukając: slownik wp pl, grzegorz tomasiak, słownik wp pl, www wp pl -jak ustawic tą strone, grzegorz tomasiak wikipedia, ul rydygiera 8 /37 warszawa - biuro wirtualne, www slowniki wp pl

Post navigation