Lexmark

Logo firmy Lexmark

Logo firmy Lexmark

Lexmark to globalny producent i dostawca rozwiązań i produktów przeznaczonych do drukowania: urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek laserowych, atramentowych i igłowych, a także materiałów eksploatacyjnych do drukarek Lexmarka, IBM oraz linii materiałów eksploatacyjnych do drukarek HP, Canona i innych.

Historia:
Firma została utworzona w marcu 1991. Jej produkty są sprzedawane w niemal 150 krajach. Firma posiada ponad 50 biur sprzedaży na całym świecie, siedem centrów produkcyjnych na trzech kontynentach i ponad 8.000 pracowników. Lexmark, niegdyś część IBM, z powodzeniem przekształcił się z oddziału dużej korporacji w niezależną firmę o światowym zasięgu, wytwarzającą własne produkty i mającą własne kontakty handlowe oraz marketingowe, a także własne metody projektowania i technologie produkcji. Akcje firmy Lexmark są obecne notowane na giełdzie nowojorskiej pod znakiem LXK.
W grudniu 1995 roku została zarejestrowana firma PrintMark Polska sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu. Od tej pory PrintMark Polska Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem Lexmarka na terenie Polski. W 1999 roku otwarto nowe biuro w Krakowie, które pełni funkcje centrali.

Oferta firmy Lexmark obejmuje:
– drukarki laserowe, atramentowe i igłowe;
– materiały eksploatacyjne do drukarek.

Kontakt:
PrintMark Polska sp. z o.o.
ul. Josepha Conrada 51
31-357 Kraków
tel: (12) 290 14 00 fax: (12) 290 14 04
lub
PrintMark Polska sp. z o.o.
ul. Rynek Ratusz 10
50-106 Wrocław
tel: (71) 341 79 76

www.lexmark.com.pl, info@lexmark.com.pl

Użytkownicy trafili tutaj szukając: drukarka do faktur, www lexmark com