Manta Multimedia

Manta Multimedia – firma specjalizująca się w imporcie i dystrybucji na terenie Polski akcesoriów do komputerów PC, konsol i wszelkiego rodzaju gier telewizyjnych.

Historia:
Firma działa od ponad 7 lat. Właściciel Bogdan Wiciński przez kilka lat był współwłaścicielem sklepu ULTIMA. 5 listopada 1998 roku, odłaczył się i sam założył firmę MANTA – pomagał mu w tym Piotr Wachowski zajmujący się obecnie sprzedażą do sieci handlowych (hipermarketów), zaś po 4 miesiącach doszła Beata Jastrzębska obecnie zajmująca się exportem oraz sprzedażą w hurtowniach, sklepach i w sieciach: SMYK, EMPIK. Obecnie pracuje 15 wykwlifikowanych osób: dział softwar’u, dział handlowy, dział księgowości, dział graficzny, dział logistyki, dział magazynu i kilku przedstawicieli „w terenie”.

Kontakt:
MANTA MULTIMEDIA Sp. z o.o.
ul. Matuszewska 14 bud. 4
03-876 Warszawa
tel: (22) 33 23 450 fax: (22) 33 23 460
www.manta.com.pl, manta@manta.com.pl

Użytkownicy trafili tutaj szukając: manta multimedia kontakt, manta historia, beata wicinska manta, manta multimedia właściciel, beata wicinska, multimedia dział posprzedaży, pochodzenie firmy manta, manta kto zalozyl firme, \*@manta com\, manta narodowość firmy

Post navigation