Pomysły na prezenty dla tych, co mają już wszystko

Pomysły na cyfrowe prezenty

Dobrze znamy ten stan. Gdy myślicie o tym, co sami chcielibyście otrzymać w prezencie, lista sama się układa: nowa, lepsza konsola, kolekcjonerska edycja gry ze wszystkimi dodatkami? Tamten komiks, który zawsze był za drogi, albo bluza, w której moglibyście udawać Chewbaccę na kolejnych pokazach kinowych Gwiezdnych Wojen… Świetnie! a co z podarkiem dla kuzynki? Co kupić siostrze? Co dla mamy, a jak ucieszyć dziadka? Chyba nie spodoba im się nowy Fallout, natomiast opowieści graficznej inspirowanej prozą H.P. Lovecrafta mogliby nie docenić… By zaoszczędzić wam czasu i nerwów, zebraliśmy listę sprawdzonych i sprytnych rozwiązań.

1. Konto premium na Spotify

2. Nowości z Kickstartera

Kickstarter to największy portal społecznościowego finansowania startupów. Warto tam zajrzeć, bo przedmioty, które tam znajdziemy to najczęściej przydatne i ciekawe unikaty. Nie dość, że dostaniemy rzecz, której nie ma praktycznie jeszcze nikt, to wspieramy rozwój małych, ale innowacyjnych firm.

Szuszu, czyli bransoletka ze wstążek od chouchoulikeme to świetny przykład niesztampowego podejścia do elegancji. Sami wybieracie wzór i dodajecie własny tekst. Całość wygląda bardzo dziewczęco, a zarazem pasuje do bardziej eleganckich strojów. Wy zaś możecie triumfować mówiąc, że naprawdę nikt inny na świecie nie ma takiej samej ozdoby, jak obdarowana przez was osoba.

4. Wyjątkowy prezent z Etsy

Wydaje się wam, że gier, czy filmów nigdy nie jest za dużo? Cóż, są na świecie ludzie, którzy mają inne priorytety… Na przykład wiele kobiet twierdzi, że torebek i butów zawsze jest za mało. O ile kupno tych drugich w prezencie to wyzwanie tylko dla najodważniejszych śmiałków, o tyle z torebkami jest prościej, choćby dzięki portalowi Etsy essayscaptain papers. Tam można znaleźć wykonane własnoręcznie przez sprzedających unikaty z całego świata. Niektóre z nich to prawdziwe perełki.

5. Klasyka w cenie

Artykuł przygotowany we współpracy z magazynem AdMonkey.pl

Post navigation